• Kodus
  • Ehted
  • Käevõru
  • Palju 3 tagua pähklid käsitööna helmestus käevõru, käsitöö käsitöö ehted
#2406
Palju 3 tagua pähklid käsitööna helmestus käevõru, käsitöö käsitöö ehted
Hind €12.35 EUR
Kategooria
Käevõru
Staatus
Aktiivne
Makseviisid
  • Paypal
  • Moneygram
laevandus hind
  • EE laevandus hind: €5.29 EUR
  • Rahvusvaheline laevandus hind: €5.29 EUR
tarneaeg
15-30 päeva kehtiv online jälgimise
tagastab
naaseb tunnustatud
ostja kaitset
garantii tellimuse kättesaamist või raha tagastamise
Müüja andmed

Müüdud kasitoo

Liige alates: 16.09.2015


Vaata rohkem punkte müüja

Loe kirje
Palju 3 käsitöö käevõrud, erinevaid mudeleid.

TARNEAEG: saadame tellimuse kaugusel Quito, Ecuador, pärast 1-2 tööpäeva jooksul saamist oma makse. Ligikaudne aeg, kui te saate, et teie tellimus on 15-20 päeva. Jälgimise poolt USPS taotleda USA. Seal võib olla mõningaid viivitusi, sest air mail, kuid üldiselt on need viivitused ei esineb sageli. E-posti on kinnitatud, nii et kui sa ei ole saanud oma järjekorras 1 kuu, me teeme ametliku kaebuse, et postkontoris. Piir ajal on 55 päeva.

EXPRESS SHIPPING VÕIMALUST: Meil on ka pakkuda express shipping FEDEX. Kasutades seda võimalust, on sul võimalik saada oma tellimus 2-3 päeva, et USA ja 3-10 päeva kogu maailmas. Võtke meiega ühendust teile especific express shipping hinna eest, et täpne summa tooted saate tellida meilt.

ALLAHINDLUS KOMBINEERITUD TELLIMUSTE: Kui ostate 2 või rohkem palju, on laevandus, allahindlus 3 USD iga täiendav palju, et sa osta. Külastage meie poodi Maailma Pakkumisi, et näha, palju muid tooteid, mida me pakume. Meil on hulgi. Kui te otsite, et osta tooteid, mida hundrends või tuhandeid, palun saatke meile sõnum erihind ja osta see nüüd palju.

TAGASISIDE: Kui olete rahul tootega, siis palun jäta meile positiivset tagasisidet. See aitab meil pakkuda paremat teenust ja pakkuda rohkem tooteid müügiks. Kui hindate tarneaeg ja kohaletoimetamine hind kaaluda saadame tellimusi Quito, Ecuador. Kui on mingi probleem, et teie tellimus on, palun saatke meile kiri ja me seda lahendada. Tänan.
Arvamused

Sinu e-maili aadress:

Küsimus: